Sam's Field Maması

yumik

Bu markayı yeni keşfettim türkiyede pek kullanan yok ama içeriği çok iyi gibi yabancı yorumları da iyiydi, duydunuz mu hiç bilginiz var mıdır?

4 CEVAP

Fistikpasa

Ben kullandım içeriği güzel ama kedilerime yaramadı hem severek tüketmediler hemde kademeli geçişe rağmen ishal yaptı. Her kediye her mama yaramaz sizin kedinize iyi gelebilir deneyin bence

Fistikpasa

Ben uzun süredir kedilerime brit care kullanıyorum ishal sorunu hiç yaşamadım

yumik

Peki daha önce brit care kullanıp ishal sorunu yaşamış mıydınız? O markaya aitmiş de brit care bizde ishal yaptı sams field de yapar mı acaba

yumik

Birkaç ay sonra deneyeceğim sams fieldı şu an natures variety veriyorum memnunum sorun yaşamadım ama kedimin yaşı ilerleyince daha düşük proteinli ve mineralli mama kullanmak istiyorum idrar yolu sağlığı için (natures variety kalsiyum fosfor biraz yüksek acana orijen gibi), yine temiz içerik olarak bu uygun olur diye düşündüm zaten brit care firmasına ait çok komplikasyon yaşamayız herhalde