Kedim Krize Giriyor

CanSs0

Bu uzun zamandır devam eden bir rahatsızlık kimi zaman aylarca sıkıntı yaşamıyoruz gayet iyi ama bazen bir kriz zamanı geliyor günlerce devam ediyor art arda 4 kez kriz geçiriyor kriz ise tam olarak şöyle tüm vücudu kasılıyor tuvaletini tutamıyor zaten ağzı köpürüyor hırıldama ve göz bebekleri büyümesi oluyor kendisini sağa sola vuruyor garibim zaten güçsüz kaldı 2 veteriner gittik biri başka bir sebep olarak ağızda yara dedi ama diğeri alakası yok diyip bir çok etken olabilir dedi ama oda kesin bir şey söylemedi sonuç olarak kendim artık komple bulunduğu balkonu kapılarını hepsini temizledim yattığı yerleride temizliycem atakları tetikleyebilcek ne varsa elemeye çalışıyorum parfüme varıncaya dek sizlerde de aynı sorun yaşayan varsa ve sebebini biliyorsanız lütfen yardımcı olun

2 CEVAP

Cook

Epilepsi nöbeti gibi duruyor tarif ettiğiniz,eğer imkanınız varsa bulunduğunuz şehirde nöroloji alanında uzmanlanmış bir hekimle görüşün.Hangi şehirde olduğunuzu paylaşırsanız belki klinik öneren olabilir.Bulunduğunuz şehirde olmazsa da başka şehirlerdeki klinikleri arayarak,üniversite hocalarına mail atarak hangi ilaçları kullanabileceğinizi,nöro support olarak ne kullanabileceğinizi sorun.Bu şekilde ataklarını minimuma indirdiniz.Çok geçmiş olsun

CanSs0

Antalyada yaşıyorum