Yardim Edermisiniz

Kedican70

Petlebi den kedim için alış-verişyaptim size telefonla ulaşıp onay aldıktan sonra kargoyaverilcek dedi . Nasıl onay vereceğim ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

3 CEVAP

eylem97

Siteden telefon numarasını bulup arayabilirsin ya da canlı destek bölümüne yazabilirsin

Friolero

Aramışlardı beni ilk alışverişiniz olduğu için onay alıyoruz bir daha ki alışverişlerinizde böyle bir durum olmayacak demişlerdi. O anlama geliyor.

Selma_

Beni ilk alışverişim de aradılar. Iste siparişi siz mi verdiniz ? Mama,tasma falan mi siparis ettiniz gibi sorular sordular. Sonraki siparişlerim de aramadılar. Sizide arayacaklardır.