Hangi Ever Clean Kum Daha İyi?

Ayca00

Kedime ever clean kum alacağım fakat çok çeşitleri varmış memnun kaldığınız var mı? koku ile alakalı genel bir sorunumuz yok ama tuvalette kazarken miyavlıyor rahat edeceği birde patilere çok batmayan bir şey bakıyorum.

2 CEVAP

ssedef28

hiç kullanmadım gereksiz pahalı bence ama bastet, tonton ya da feles önerebilirim. bastet kullanıyorum kum çok hafif ve yumuşak topaklanması çok iyi 0 toz. hafif olduğu için kazırken etrafa daha çok dağılıyor ama paspas varsa sorun değil hatta elekle temizlerken neredeyse hiç ağırlığını hissetmiyorsunuz diğer kumlar gibi ağır, taş yapısında değil daha çok köpük gibi. feles ve bastet birbirine çok benziyor zaten hemen hemen aynı

basakttt

ben neredeyse hepsini kullandım şu an naturally kullanıyorum çok memnunum, doğal olan tek kum o türüymüş diğerlerinin zararları var sanırım. bir de total cover çok iyiydi ama dediğim gibi doğal değilmiş