Merhaba Kedim 10 Günü Aşkın Bir Süredir Dışkısını Kuma Ana Çisini Evin Belirli Noktalarına Yapıyor N

Dilanharun

Kedim çisini eve yapiyor

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Kediniz kısır mı? Eğer değilse kızgınlık belirtisi olarak bunu yapıyor olabilir. Kedinizi strese sokabileceğini düşündüğünüz bir değişiklik yaşandı mı son zamanlarda evinizde? Yaşandıysa tepkisel bir işeme olabilir. Bir diğer ihtimal olarak da idrar yollarında bir sıkıntı olduğu için idrarını tuvalete gidemeden kaçırıyor olabilir. Bu da hekimlik bir konu. Size tavsiyem kedinizin çişini yaptığı noktaları kokudan çok iyi şekilde arındırmanız. Böylece oraların tuvalet olduğunu düşünmez kediniz. Bunun için de enzimatik temizleyiciler (Carpex gibi) öneririm.

Umarım bir an önce bir çözüm bulursunuz.

Bol patili günler dilerim.