Kedimin Emin Değilim Ama Sanki Gozune Yapistirici Damladı Saatte Geç Veterinere Goturemiyorum Nasıl

Baran79

Kedimin gozune yapistirici damladı sanki emin değilim geç oldu veterinere göturemiyorum çayla sildim bişey olduğunu nasıl anlarım korkuyorum lütfen yardım edin

3 CEVAP

elif_f

Napın edin borç bulun lütfen vet götürün çok sıkıntı olabilir gözünü kaybedebilir...

ssedef28

bu demleme çayı kim çıkardı ya kimin kedisinin gözüne bişey olsa çay pansumanı yapıyor bi boka da yaramıyor açıkçası kendi gözünüze yapıştırıcı damlasa napardınız aynısını kediniz için de yapın şimdi

aslihan_e

İlaçlarla geçmeyen enfeksiyonlar bazen çay pansumanı ile geçebiliyor, merhem bazen şişliği arttırıyor ama çay bekletince şişlik azalıyor mesela ama tabi ki yapıştırıcı gibi kimyasal üründe çay çok alakasız. Hayvan gözünü sık kırpıyorsa, kısıyorsa belli olur zaten. Nasıl damladı mı damlamadı mı anlamıyorsunuz ben de bunu anlamadım.