Kisir Mama Tavsiyelerinize İhtiyacim Var

Lunaatls

Merhaba arkadaslar 2 bucuk yaşinda dişi kisirlastirilmis scotish straight kedimiz var . Sanabelle kullanimi sonrasi felicia somonlu kullanmaya baslamistik. Mama iyi gelmedi asiri derecede tüy dökumu mevcut. ND Balikli yada kuzu etlimi tavsiye edersiniz yoksa proplan somonlumu yardimlarinizi rica ederim

12 CEVAP

Hills kısır mama kullanabilirsiniz

Fistikpasa

Brit care kısır urinary

Cennet29

Sanabelle iyidir neden değişmiştiniz. Felicia ztn kötü bi mama.

Lunaatls

Kedimde tavuklu mama mantar yapiyor . Kisirlasali 4 ay oldu sanabelle nin kisir balikli yada kuzulusu yok maalesef bu nedenle birakmak zorunda kaldik.Yoksa sanabelleden memnunduk.

ND kısır mama kullandık çok iyi gelmişti . Bir de Nutri feline den çok memnunduk . İkisi dışında Pro plan kullanırken . İdrar yolu kristalleşme oldu . O yüzden pro planı önermem . Keşke hiç değiştirmeseydik mamasını . Şimdi bende mama arayışında idrar yolu kristalleşme olan kediler de virbac Mama markasının çok iyi olduğunu öğrendim araştırmalarıma göre onu deneyeceğim .

KimJeongguk

1.5 sene ND somonlu kullandık bu seferde yeni serileri olan Tropical Selection serilerinden kuzu etli olanını aldım 2 gün önce. Somonludan memnundum artık bir değişiklik olsun istedim sadece. Somonlusunu tercih edebilirsiniz sizde.

Hills kısır mama kullanabilirsiniz

Fistikpasa

Brit care kısır urinary

Ahudr

Arastirmalarim sonucu ND ringa balıklının tüy dökümünü azalttigina karar verdim deneyebilirsiniz :) Hills öneren arkadaslara sormak istiyorum gercekten mi ya tüy dokumu olmuyor mu hills te oyle ise hangi serisi lutfen cok merak ediyorum :)

Ahudr

Tavuğa alerjisi varsa ND kuzulu hic dusunmeyin icinde tavuk yaği var ve alerjiyi fena tetikliyor.Denendi

Ahudr

Anonymus618937 proplan kullanip hic bu tur sorunlar yasamayan cok kisi var ne kadar sure kullandıktan sonra yasadiniz bu durumu diger mamalarin da etkisi olabilir ?

Ebrnk

Brit care kullanıyoruz