Su Kaplumbağasının Gözleri Şişti !!! Acill Yardım

erimtezel

Su kaplumbağamın gözleri yaklaşık üç dört gündür hiç bir şekilde duruyor. Terramycın göz merhemini kullanıyorum. Gözlerinin etrafı kırmızı ve şiş bir şekilde duruyor. Akvaryumu temiz ve kendi kendini temizleyen bir yapıya sahip. Gözleri hala geçmedi ne yapabilirim ?

1 CEVAP

Kurhanz

Mantar olabilir. Genelde göz şişmesi mantar yüzünden oluyor. Ve tedavi edilmesi çok zor. Suyunu 30 dereceye yükseltin ve zaman geçmeden bu konuda uzman birinden yardım alın. Çünkü mantar ilacı gerekebilr. Yine de kendinizi her ihtimale hazırlayın. Geçmiş olsun :(