Hediye Gelen Ürünler (Gimcat)

furkarik

Bu ürünler hakkında çok fazla bilgim yok etkili midir değil midir bilmiyorum bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi. Sizce kedim de kullanmalı mıyım peki etkisini görür müyüm ?

4 CEVAP

milaylaylom

Merhaba bilinen ve sevilen güzel bir marka olduğunu düşünüyorum benim kedim bayılıyor başka maltlarda denedim ama sevmiyor onun kadar.

Emirrckr

Gimcat güvenerek verebilirsiniz.
Biz yıllardır kedime Gimcat ürünlerini kullanıyoruz,bir problem yaşamadık üstelik severek yiyor.

furkarik

Ürünler için fotoğraf yüklemiştim ama gözükmüyor.

-Kedi Gimcat Malt Soft Extra 20 gr
-Gimcat Derma Paste Kedi Vitamini 50gr

yumik

Kullanabilirsiniz haftada birkaç kez, ben de erkek kedim için üriner ve taurin maltını kullanıyorum kedim de yiyor severek