Kedimin Dudağında Şişlik Var Ve Bu Şişlik Buruna Doğru Devam Ediyor

Lina20

Kedimde bir farklilik farkettigimde bu derecede bir şişlik yoktu hiç görünmüyordu neredeyse. Dudağında bir şişlik var ve bu şişlik burnuna doğru devam ediyor. Çarpma yada vurma olabilir de bunun etkisiyle olmuştur diye düşünüyorum. Biraz daha dikkatli baktığımda dudağı ikiye ayrılıyor şu bir kesik gibi görünüyor. Şuan acil olarak evde ne yapmalıyım.? Daha kötüye gider mi yoksa zamanla geçer mi günlük temizleme yapıyorum ama hala aynı. Bunun sebebi ne olabilir

3 CEVAP

Lina20

Milaylaylom evet öyle yapacağım

milaylaylom

Merhaba, daha kötüye gidebilir bir sorun var gibi görünüyor en yakın zamanda veterinere götürmelisiniz en sağlıklısı bu olacaktır, geçmiş olsun🐾

Sezgek

Bence de ciddi bir sıkıntı gibi duruyor sanki enfekte bir surum söz konusu gözleri de yaşarmış gibi minnağın geç kalmadan vete danışın bence de geçmiş olsun