Kedimin Ensesinden Çıktı Bu Nedir?

Oznurarpaci

Sokakta baktığımız kedi doğum yapınca eve aldık. Dış parazit aşısı var. Dün bakımını yaparken ensesinde top gibi birikmiş sert bir maddeye rastladım. Yavaş yavaş taradım ama bunun ne olduğunu bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi?

2 CEVAP

aslihan_e

Yara kabuğu büyük ihtimalle. Erkek kediler sırtını yara yapıyor, iyileşince de böyle tüyle birlikte çıkabiliyor. Doğum yapmış kedinin dış parazit aşısı nasıl oluyor? Hamileyken parazit damlası mı yaptırdınız?

Oznurarpaci

Doğumdan sonra değil hamileyken yapıldı. Teşekkürler.