Kısırlaştırma Ve Sonrası Hakkindaa

Tuanaalsk

Arkadaşlar merhaba kedimi yarın kısırlastiracagiz kalp kan ve biyokimya bakılacak birde gaz anestezi istedik veterinerimiz normalde bir gün tutuyoruz dedi ancak stres olur mu die düşündüm. Birde burda birkaç yazı okudum kisirlasan kedilerde böbrek hastalığı ve idrar yolu sorunlari artıyor diye ben şimdi iyi mi yapıyorum kötü mü

3 CEVAP

Tuanaalsk

Kedim erkek bu arada

KimJeongguk

Kedinize iyi bakarsanız bu hastalıkların hiçbiri olmaz. Kaliteli mama verip su içimini elinizden geldiğince arttırabilirsiniz bu hastalıkların önüne geçmek için. Tabikide kedinize yapabileceğiniz en iyi iyilik onu kısırlaştırmaktır aksi iddia edilemez.

Sabisim

Kısırlaştırılmayan kedilerdede kızgınlık stresinden idrar yolu sıkıntıları olabiliyor.