Öldürülen Yavru Kediler!!

Roza23

Arkadaşlar bugün mahallemdeki 2 cocuk geldi ve zihinsel engelli bi arkadaşlarının üç yavru kediyi boğazlarından bağlayıp saatlerce gezdirdigini ve sonunda yaşayan son kediyi boğazını sıkarak öldürdüğünü söyledi. Gidip orada oturan yetişkinlerle konuşunca onların da gördüklerini ve yapma dedikleri zaman çocuğun annesinin o çocuk diyerek gecistirdigini ve uyaran insanları basından savdigini söylediler. Insanların bulaşmak istemeyeceği tipten bi aileymis oyle diyorlar. Soracağım sey bu konu hakkında ne yapabilirim? Elimde hicbi kanıt yok ama olaya şahit olanlar var. Anladığım kadarıyla da bu dönemde zaten yavrulama sıkışlaştığı icin bi sürü yeni doğanı alip işkence çektirerek öldürdüğü ve genelde buna çocukların şahit oldugu. Bikac yetişkin son olayı görüp mudahele etmeye çalışınca da, ki hayvansever yok oralarda olsa zaten katiyen izin vermezdi, ailenin insanları püskürttüğü. Çocuğun anne ve babanin isin soyisimlerini aldim. Nasil ve nereye ihbar edebilirim. Kac saattir sinirden dengem bozuldu. Lütfen yol gosterin

4 CEVAP

Kedimekim

Gercekten okurken bile tüylerim diken diken oldu bu ne vahşet bu ne gözyumuş onlarinda bir canlı oldugu her zaman unutuluyor. Burdaki linki tıklarsanız nasıl bir yol izleyecegınızi bulabilirsiniz. Umarim sikayetiniz sonuc bulur. http://www.haytap.org/index.php/201608225745/hayvan-haklarinda-temel-bilgiler/hayvanlari-uzenleri-sikayet-edin

deniz_berkan

eğer cocuk zihinsel engelliyse ceza vermezler , bu konuda cok defa olay oldu aileler kesinlikle kabul etmiyorlar, burada suçlu olan görüpte müdahale etmeyenlerde istediği kadar belalıymış bilmemneymiş ne olursa olsun hepsi toplanıp bir aileyi korkutamamışlarmı acaba ? umarım şikayetinize geri dönüş olur...

Roza23

Tesekkur ederim hemen mail atıyorum. Umarim dönüş olur

Roza23

Cocuga ceza verilmesi degil ailenin o rahatlığının yanlışlığı. Gerekirse çocuğun sosyal hizmetlerin gözetimine girmesi lazim. Bu çocuk ilerde insan öldürürse de örtbas mi edilecek yani? Umarim ilgilerinin dikkatini ceker de bi çözüm bulunur