Kopegimin Tuylerini Daha Hizli Nasil Uzatirim

Merhaba malesef veterinerimizin azizligine ugrayip leomuzu tras ettirdik ve neredeyse tuylerini sifira yakin tras etmis. Yaz aylarinda bunun kopekler icin cok tehlikeli oldugunu arastirdim ve bi an once tuylerinin uzamasi icin takviye vitamin vs. Onerisi rica ediyorum sizlerden lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim

1 CEVAP

dollfacepersian

B grubu vitaminler tüy sağlığı için çok iyi diye biliyorum. Bolca b grubu vitamin içeren vitamin alabilirsiniz. Ayrıca balık yağı ve Hindistan cevizi yağı da tüy sağlığı için oldukça faydalı. Naturalis Adrayms'dan temin edebilirsiniz iki yağı da. Umarım tüyleri sağlıklı bir şekilde uzayabilir, yanlışınızı anlamanıza çok sevindim:)