Yavru Düşmüş Demek Mi Bu

Omer46

Sabah kanama başladı pek anlamadım sonra kendi imkanımla tedavi ederken ucu biraz çıktı
Bende çektim bu nedir bilgisi olan varmı

4 CEVAP

Ketonmanya

Kedinizi kendi imkânlarınızla tedavi edecek yetkinliğiniz varsa bunun ne olduğunu da bizden daha iyi biliyorsunuzdur, bize söz düşmez. Allah kedinize uzun ömürler versin.

Cennet29

Ya profesör müsünüz?? neden kendi kendinize tedavi etmeye çalışıyorsunuz? Şu görüntü normal mi sixce Allah aşkına bide çektim diyosunuz iyi marifet ettiniz. Hayvanı hemen veterinere götürün hayret bişey ya

Emirrckr

Acilen veterinere götürmelisiniz.
Ciddi bir tablo var.
Karnında daha yavru olabilir.
Vakit geçmeden veterinere götürün ki karnındaki bebekleri yüzünden zehirlenip ölmesin.
Ayrıca hiç bu tarz bir hamle yapmayıp(kendi kendinize tedavi etmeye çalışmak)direkt kanama geldiğinde veterinere götürseniz daha iyi olurdu,umarım geç kalmazsınız.

Acilen veterinere gidin