Kedimin Acil Ameliyat Olmasi Gerekiyor Ama Maddi Durumum Yok Destek Olabilir Misiniz Lutfen

2 sene once parktan sahiplendigim kedim gecen sene de bir operasyon gecirdi ve bir cok saglik sorunu yasadik suana kadar bir sekilde zar zor karsiladim ama su an yine acil ameliyat olmasi gerekiyor ama yaptirabilecek maddi gucum yok acil yardima ihtiyacim var Su an klinikte gozetim altinda 10.000 tl ucret gerekiyor zamanimiz hic yok malesef acil destek gerekiyor

3 CEVAP

AhsenE

Merhaba, çok geçmiş olsun kedinizin rahatsızlığı nedir? Daha fazla detay verirseniz insanlara daha fazla hitap edebilir ve yardım etmeye gönüllü olabilirler diye umuyorum, görünce es geçemedim 🙏

AhsenE

Merhaba, çok geçmiş olsun kedinizin rahatsızlığı nedir? Daha fazla detay verirseniz insanlara daha fazla hitap edebilir ve yardım etmeye gönüllü olabilirler diye umuyorum, görünce es geçemedim 🙏

Cook

Instagram hesabı açın öncelikle çocuk için,rahatsızlığını tahlil röntgen sonuçlarını paylaşın,olması gereken ameliyatı hangi klinikte ameliyat olacağını detaylandırın.Daha sonra gönüllülere,diğer destek toplayan hesaplara yazarak paylaşmalarını rica edin.Aynı şekilde Twitter'a da ilan açmanızda fayda var.İnstagram ve Twitter hesaplarını buraya da atarsanız biz de paylaşalım.