Korkuyorum

emrezrtrk

Gitmemek için direndiğim ama zorla gittigim ankaraya gidiyoruz hem de 1 hafta.Kedim evde kalacak mamasin suyunu tuvaletine komşum ilgilenecek benim tek korkum kedim ben yokken ölür mü?çok üzülüyorum. Böyle bir deneyim yaşayan var mı?

5 CEVAP

Eğer komşunuz gerçekten güvenilir biriyse ve hergün mamasını suyunu tazeleyip kumunu da temizleyecekse ve 1-2 saat evi havalandırıp temiz hava sağlayacaksa bir problem olacağını sanmıyorum. Fakat sıkılmasın diye birkaç oyuncağını ortalıkta bırakmanızı tavsiye ederim. Bir de üzerine devrilebilecek ya da düşürüp kıracağı şeyleri mümkün olduğunca ortadan kaldırın. Merak etmeyin tamamen başıboş bırakılmadığı sürece korktuğunuz şeyler olmayacaktır.

emrezrtrk

Teşekkürler.

Dmldsl123

Bence kedinizi kardeşinize ablanıza annenize falan bırakın başkalarına yinede çok güvenmeyin

emrezrtrk

Ailecek gidiyoruz. Kendimle gotursem kedim mahvolur.

Dmldsl123

Bişey değil