Spectrum Mama ??

Sadun

Merabalar. Sizce spectrum mama nasıl kullanan veya bilgisi fikri olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim :)

7 CEVAP

septikbaykus

Orta karar diyebiliriz. O fiyata daha iyileri alınabilir gibi geliyo bana ama bilemedim.

Derdedermanim

İçeriğine bakın.

Sadun

kedimi daha yeni sahiplendiğim için hiç tecrubem yok icerigine baksam dahi hangileri yararlı olur bilemedigim den pek anlayamam

Sadun

iki veterinerde farklı şeyler diyo ne yapacağımı bilmiyorum bugun gdip numune alicam bakalım yicek mi

septikbaykus

hanımefendi veterinerlere inanmayın ben şu halimle bir çoğundan mama konusunda daha bilgiliyim. Mama bilgileri zayıf ve bu konuda söylediklerine inanılmaz

Çünkü parayı kim verirse onun mamasını savunurlar

Sadun

Haklısınız. Sahiplendigim vet. sadece bu mamayı yiyor dedi neden ? çunku elinde o mama var ve musteri de sizde varmis sizden alalim dicek :/

Elifoo

Ozellikle royal canini cok tavsiye ediyor veterinerler bilmiyorum farkettiniz mi, ben ilk sahiplendigim zamanlarda veteriner ne dese onu yapiyordum ama sonra burda okudugum seyler baya kuskulandirdi beni. Meger o marka veterinerlere ucretsiz mama yolluyormus surekli. O yuzden de onlar reklamini yapiyormus soyle iyi boyle iyi diye.. insan guvenmek istiyor doktor diye ama iste malesef koru korune baglanmamak lazim..