Mama Seçimi..

Zafer043

Yeni bir kedi sahiplendim aldığım kişi tavuklu mamaya alerjisi var çok tüg döküyor dedi.Lavital marka
somonlu kedi maması kullanıyormuş bunnun tavuklusunu kullanmış içerik ve kalitesinden olabilir mi .Evdeki diğer kedim için Royal canin kitten kullanıyorum.İkisinede bundan vermelimiyim yada hangi mamayı almalıyım.Yeni gelen kedim scottish fold evdeki kedim british shorthair

3 CEVAP

bengunur

Royal canin tavuklu olduğu için benim gözlemlediğim kadarıyla daha fazla tüy döküyor . La Vital somonlu yavru kedi mamasını da kullandım ben o biraz daha iyiydi tüy konusunda. Royal canin de içerik açısından çok iyi değil .

bengunur

Royal canin tavuklu olduğu için benim gözlemlediğim kadarıyla daha fazla tüy döküyor . La Vital somonlu yavru kedi mamasını da kullandım ben o biraz daha iyiydi tüy konusunda. Royal canin de içerik açısından çok iyi değil .

Mslna01

Royal canin de tavuklu o yüzden vermemelisiniz yeni mamaya geçseniz iyi olur