Exclusion Yaş Mama

yumik

Tavuklu kısırlaştırılmış olanın içeriğini beğendim kedime günlük vermeyi düşünüyorum kuru mamaya ek olarak, kullanan var mı memnun musunuz? Kuru mamasının problemli olduğunu duydum yaş maması da öyle midir sizce?

5 CEVAP

Ahudr

Riske atmaya gerek yok bence syni icerikte farkli mamalara bakabilirsiniz

Mslna01

Me o da temiz içerikli alabilirsiniz

yumik

Önerebileceğiniz başka yaş mama var mıdır kısırlaştırılmış temiz içerikli schesir gibi? Schesir de veriyorum ama günlük değil, günlük yaş mamayı kısırlaştırılmış olandan vermek istiyorum.

Ahudr

Evet meo da olabilir meranin yaş maması güzel ayrıca animonda ve reflexin parca etli mamasida guzel gorunuyor

intheocean

Kuru mamasına neden sorunlu dediniz? Almayı düşünüyordum da kötü yorumlar mı var hakkında?