Dişi Kedi Kısırlaşma Sonrası Karında Şişlik

Mialetto

Dişi kedimi 5 gün önce kısırlaştırdım ve bugün karnında şişlik oluştu ne yapmam lazım kendiliğinden iner mi? Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

2 CEVAP

Sezgek

Dikiş yerinde kızarıklık ve akıntı veya ıslak görünüm var mı enfeksiyon olma ihtimali var iştahı keyfi nasıl bu bilgiler de önemli

Yukiluka

Ben kısırlaştırdığımda dikişin olduğu kısımda çıkıntı gibi hafif bir kabarıklık vardı. Sonra geçti. Şişlik büyükse bence veterinerinize danışın.