Kedim Öksürüyor

cemregrande

Kedime su içiriyorum, su içtikten hemen sonra da biraz öksürüyor sonra geçiyor, bu böyle 2 kere oldu, su içtikten sonra hemen öksürüyor ve kısa sürede geçiyor. Gimcat malt macun kullanıyorum, yuttuğu tüylerini kusmaması için, neden öksürüyor olabilir? Astım olabileceğini düşündüm ama astım atakları sık sık ve uzun sürmüyor mu? Nedir bu öksürük?

1 CEVAP

ssedef28

ben de şırıngayla bir kez verirken verdikten sonra öksürmüştü sanırım boğazına ya da burnuna falan kaçtı o yüzden öksürdü ondan sonra korktum bir daha vermedim zaten :D dikkatli olun siz su içiriyorsanız yavaş yavaş verin