Yaz Aylari Icin Kedi File Hk.

tnryrts

Tum hayvan severlere selamlar,
Gecen yaz malesef canim oglum kedim 5. Kattan dustu ve baya zorlu tedavisi oldu. Hem o cok silinti cekti hem de bizler cooooook uzulduk. Bu sene daha dikkatli tedbitler almak istiyorum.
Tum camlarda ve balkon 2 kademeli parcada sineklik var, ama disa acildindan sineklikler itme ihtimali cok yuksek, 2 adet sineklikte koruklu ve altindaki teli zorlayip cikabiliyor. Bende forumda yazdimda arkadaslar kedi filesinden bahsetti
Simdi komple balkon disina ve diger tum sineklilli camlarin disina ek olarak file yaptiracag camlara uyarmi?
Nasil bir urun almaliyim. Gonul rahatligiyla dusermi diye dusunmeden sineklikle camlari acmak istiyorum bizimki asiri merakli nasil saglam bir urun bulurim tavsiyelerinize ihtiyacim var

6 CEVAP

gozdeyilmaz

Yaşadığınız şehirde bunu yapan birileri vardır mutlaka o şekilde daha iyi ilerlersiniz biz de balkonlarımıza komple file taktırdık, zaten o fileler sık döşenmiş kancalara takılıyor bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Filenin boşlukları çok büyük olmasın yeter

tnryrts

Ben Kastamonuda yasiyorum, ne tur bir ureticiye gitmeliym? Yani sanayide mi pvc kaplama yapanlar mi?

tnryrts

Ben Kastamonuda yasiyorum, ne tur bir ureticiye gitmeliym? Yani sanayide mi pvc kaplama yapanlar mi?

gozdeyilmaz

Biz İnternet üzerinden bulmuştuk ama bulamazsanız saniyelerde böyle kümes telleri oluyor kendiniz de yapabilirsiniz camlara hem daha uyguna gelir, balkon içinse internetten file siparişi verip yine kendiniz takabilirsiniz. Suzionline bu konuda baya bilgi vermişti instagram ya da blogdan bakabilirsiniz

winblock'un fileleri oldukça sağlam ve kurulumu da oldukça basit. ayrıca cam, pencere yapan yerler de kedilik yapıyor ve hem sineklik hem kedilik şeklinde kullanıp istediğiniz zaman açabiliyorsunuz tabi kediniz açamıyor içeri doğru açıldığından :)

Minminik

********dan kedi güvenlik filesi yazın içinde vidaları ile gelenler var.
ayrıca sineklik yapanlarda kedi tülü oluyor normal sinekliğe göre daha kalın. dışa açılan sineklikler için kilit oluyor, yapı karmetten kendiniz alıp pimapene 1 delik açarak itmesini engelleyebilirsiniz. bununla ilgili tonla video var.
ben kendim yaptım matkap ile camlara fileden video izleyerek