Neleri Degistirmeliyim Veya Baska Ne Yapmaliyim

Bonacibonun kısır mamasını kullanıyorum suyunu ve mamasını günde 1 kere değiştiririm içme suyu kullanıyorum dişlerini fircalamiyorum tuvaletini haftada 1kere temizlerim 1 aşısı eksik yaş mama çok nadiren veririm evde yaptığımız pişmişet/pismis veya pismemis sucuk/pismis balik/pismis tavuk veririm

18 CEVAP

Neslişah

Merhaba kedinize soğan-sarımsak ve acı baharatlar içeren yemeklerden vermemenizi öneririm. Sucuk-sosis gibi gıdalar bizim için bile çok zararlıyken onların sindirim sistemi için çok daha zararlı.

KimJeongguk

Kesinlikle salam sucuk sosisten uzak tutmalısınız pişirsenizde çiğde olsa. Benim bir kedim bu besinler yüzünden öldü. İnsanlara bile aşırı zararlıyken kedinize bunları koklatmayın bile.

Tüylerini hergün 4-5 defa tariyorum kedim 2 yaşında 3 e gircek maması somonlu