Taşıma Çantası Önerisi

kimyonesra

Merhaba, kedi sırtta taşıma çantası önerisi rica edeceğim. Hava almayan, astronot plastik sırt çantaları haricinde önerebileceğiniz çantalar var mıdır? Instgramda bazı sayfalarda yurtdışından gelen fileli taşıma çantası önerisi yapılıyor, belki sizler de görmüşsünüzdür. Fileli olanlar güvenilir midir? Kedilerim elde tutulan çantayı bile tırnaklamaya çalışıyorlar fileli olanı yırtarlar diye düşünüyorum. Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ediyorum

5 CEVAP

Mslna01

Kedinizin sağlığı için box almanız daha iyi olacaktır

kimyonesra

Boxımız var ama veterinere giderken elde taşıması çok zor oluyor 3 tane kedim var

meryem_artemis

Brave Paws Kedi Köpek Çantası Yıkanabilir ve Hava Alan Piramit Model (gri) https://amzn.eu/d/eyFEeGv
Buna bakabilirsiniz.

kimyonesra

Fileler yırtılabilir mi? Kedim boxa konduğunda bile kutuyu parçalamaya çalışıyor da

meryem_artemis

@kimyonesra file kısımları sağlam bir plastikten sorun olacağını sanmıyorum.