Kedim Yanmış Mıdır

milaylaylom

Ya arkadaşlar yeni yapılmış kahve tezgahtaydı kedim zıplamış tezgaha dökmüş. Sese koştum tüm kahve dökülmüştü ve kedim sesi duyduğumda kaçtı birkaç yeri kahve olmuş baktığımda hemen yalanıyordu canı yanmış mıdır ? Kızarır mı bir şey olur mu bir şey sürmem gerekir mi bilgisi olan lütfen söyleyebilir mi hemen nemli bez tuttum zaten sonra full yalandı.

1 CEVAP

Mslna01

Kızarır zaten yanmışsa kontrol et veteriner hekimin önereceği kremi kullanmanız gerekir