Kedimin Gözlerini Nasıl Temizlerim?

İlk defa kedi sahiplendik. Kedimde göz çapağı mı yoksa göz yaşı akıntısı mı tam olarak bilemiyorum siyah lekeler oluyor. Suyla temizleyince çıkıyor ama canı yanacak diye de yaparken çekiniyorum. Ürün önerisinde bulunabilir misiniz? Bir de bu çapak mı göz yaşı mı aynı şey mi ya da ?

2 CEVAP

kj0122

Benim kedim hekimlikte yatıştan sonra yüzünde ayaklarında mantar gibi birşey çıkmıştı toprak alerjisiydi büyük ihtimalle baktılar mantar değilmiş 1 hafta crystalin sprey kullandım bir bölgede de tüy dökülmesi olmuştu ordada aniden tüy çıkmayan yerden tüy çıkarttı dezenfeksiyon suyu diye biliyorum hekimliklerde satılıyor ******** üzerindende ben ******** üzerinden aldım gözlerinde kullananıda duymuştum iyice araştırıp danışıp alabilirsiniz yanlışta yönlendirmek istemem duyduğum kadarıyla öyle

https://www.********.com/crystalin/animal-health-200-ml-2025-miatlidir-p-22714059?channelId=1

kj0122

T.r.n.d.y.l kısaltıp yazayım site adını gizliyorlar