Kedilerimin Kilo Alması İçin Temiz İçerikli Uygun Fiyatlı Mama Önerisi İstiyorum.

sumeyye698

Evde farklı ırklara sahip 3 tane kediye bakıyorum mama olarak Mystic Az Tahıllı Tavuklu Yetişkin Maması kullanıyorum ama iran kedim bir türlü kilo alamıyor bu eylülde 2 yaşına girecek hala 8 aylıkkenki kilosunda duruyor 3 kedi olunca her birine ayrı mamalarda alamıyorum haliyle o nedenle bana 10-15 kg üretimi olan fiyatı 1500 bandını geçmeyecek içeriği iyi kilo aldıran mamalar önerebilir misiniz?

1 CEVAP

mrssekola

Proplan olabilir. Gelişiminde gerilik varsa bir süre yavru kedi maması da verebilirsiniz zayıf olana? Kedi sadece zayıf mı kemikleri de küçük mü yani yetişkin kediye göre daha minik mi bunu bilmeden yorum yapamam ama eğer minikse yavru kedi maması kullanabilirsiniz.