Kedimin Psikolojisi Bozulur Mu ?

NurAnnLynn

Merhabalar üç yaşında ki sarman erkek kedim hastalandığı için ve ilaçlarını biz veremediğimiz için veteriner kliniğinde kalıyor ilk defa ondan ayrı kalıyoruz ve çok üzülüyorum uzun bir süre kalması gerekebilirmiş daha önce böyle bir deneyim yaşamış olanlar var mı kedi eve dönünce hal ve hareketlerinde bir değişiklik olur mu psikolojik olarak etkilenir mi sizce ?

2 CEVAP

eğer yalnızca ilaçlar için götürme şansınız varsa bence öyle yapın. ama illaki kalması gerekiyorsa onu ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. ev kedilerini bilmiyorum ama sokak kedileri için konuşacak olursam tedaviden döndükten sonra tıpkı eskisi gibi davranmaya devam ediyorlar.

Ahudr

Getirip goturme imkaniniz olsa keske kalmasi hic iyi bir sey degil aslinda