Kedim Her Yere İdrar Bırakmaya Başladı

kedim yaklaşık 8 aylık oldu. daha önce hiç yapmadığı hareketleri yapmaya başladı. kumu hariç her yere işiyor. hemen hemen her akşam kumunu temizlememe rağmen asla kumun içine işediğini görmedi fakat evde ne kapı ne duvar kaldı bir türlü önüne geçemiyorum. tavsiyesi olan var mı?

2 CEVAP

Elifoo

Disilerde de idrar birakma var mi bilmiyorum ama normalde bu yaptigi sey kizginlik belirtisi diye biliyorum :)

pistan32

@Elifoo Malesef dişilerde var bu huy.Yatak örtümü kaç kere makinaya attım hatırlamıyorum. :(