Köpegim Herşeyi Yırtıyor Yiyor

Yarengunes0

Köpeğine oyuncaklar almıştık hepsini yedi hepsini artık bu yüzden hastalandı yerdeki herşeyi yiyor tahta yiyor taş yiyor kumaş yiyor coraplarimizi kıyafetlerimizi parçaladı yenilebilen kemik aldik onu yemiyor ne yapmam lazım oyuncak aldık kemirdi hemen ne yapacağımızı şaşırdık

10 CEVAP

mhmttnc

kızgınlık dönemi yüzünden veya rahatsız olduğu birşey yüzünden olabilir

kedisever-34

Eğitime verin...ya da eğitmenlerden destek alın

Derdedermanim

Tipe bak çokda masum duruyor))

Yarengunes0

Daha 4 aylık yani şimdiden mi baslar kızgınlık üşütmüş ondan da olabilir mi ? Eğitime vereceğiz ama kimseye güven olmuyor araştırıyoruz bu yüzden bide antepte köpek eğitimi çok yok aşılarının bitmesini bekliyoruz evet çok masum bir o kadar da yaramaz :))

Heathcliff

Çok büyük ihtimal enerjisini atamıyor daha fazla koştur daha fazla enerjisini atabileceği oyunlar oyna onunla çekme yakalayıp getirme vs gibi.

Yarengunes0

Yapıyoruz aslinda ama canımızı acıtıyor bizi ısırıyor keşke ısırsa bırakmıyor dişlerini geçiriyor :( seviyoruz oluşuyoruz ısırmaya çabalıyor izin vermiyor :(

Heathcliff

Diş ipiyle oynatın ısırma oyuncakları falan alın diyeceğim de vardır diye tahmin ediyorum.Köpek eğitimi konusunda kitap-yazı okumanız lazım belgesel izlemeniz lazım ısırmaya çalışan köpeği severseniz daha çok teşvik edersiniz ısırmaya liderlik etmeyi öğrenmeniz lazım.

dollfacepersian

Kral Köpek Ailesi'nden online yada yerinde KSE(Köpek sahibi eğitimi) almanızı tavsiye ederim. Gerçekten çok iyiler ve köpeğim olsa direk onlarla iletişime geçerdim:)

Yarengunes0

Hepsini aldik ve yedi yani farkedince alıyoruz ağızından oyuncak alamıyoruz topla oynuyor oda biraz büyük ısıramıyor oyuncaklarını hepsini kemirdi yani yani ben baktım herkes farklı söylüyor ne yapacağımı sasirdim

Yarengunes0

Çok teşekkür ederim :)