Kedim Yavruları Taşıyor

ZynpBlgn

3 tane yavrumuz var ve cins değiller bunu belirteyim. Annesi yavruları çok saçma bir yere götürdü. Ufacık bir alan, bazanın arkası. Yavrulardan biri başlığa tırmanıyordu. Ben de zarar görmesinler diye mecburen alıp eski yerlerine koydum. Annesi tekrar taşımaya kalkıştı tabii doğal olarak. Stresi azalsın diye sevdim şu an mırıldanarak yavrularını emziriyor bi süredir. Ama illaki tekrar taşımaya çalışacak ne yapmam lazım bu konuda?

5 CEVAP

milaylaylom

Odanızda olan ufak alanları kapatın

ZynpBlgn

Yavrular 2 haftalık olmak üzere. Yazmayı unutmuşum.

ZynpBlgn

Yavrular 2 haftalık olmak üzere. Yazmayı unutmuşum.

ZynpBlgn

Yavrular 2 haftalık olmak üzere. Yazmayı unutmuşum.

Cennet29

Kediniz oraya taşıyosa bi bildiği vardır strese sokmayın. Nereye koymak istiyosa oraya ona güvenli bi alan oluşturun. Sürekli yavruları ellemeyin hatta hiç ellemeyin sadece anne ilgilensin. Kuytu köşelerde daha güvende hissediyolar. O bir anne bebekleri ulu orta biyerde değil daha korunaklı biyerde büyütmek istiyo.