Gözde Kahverengi Akıntı

Lokumkus

Biritish shorthair kedimin gözünde kahverengi akıntı oluyor göz çevresi lekeleniyor her gün solüsyonla siliyorum ama sebebini bilmiyorum daha önce yaşayan var mı veterinere götürmeli miyim

2 CEVAP

Evrosum

Tekir kedimde bunu bebekliğinden beri yaşıyoruz ama bu tamamen bebekliğindeki göz sorunları yüzünden bize veteriner bu şekilde söylemişti hala da devam ediyor sürekli temizliyorum. Ama siz veterinere bir danışmalısınız bence bu cins kediler epey hassas oluyor çünkü ne olur ne olmaz bir baktirin derim ben

Evrosum

Tekir kedimde bunu bebekliğinden beri yaşıyoruz ama bu tamamen bebekliğindeki göz sorunları yüzünden bize veteriner bu şekilde söylemişti hala da devam ediyor sürekli temizliyorum. Ama siz veterinere bir danışmalısınız bence bu cins kediler epey hassas oluyor çünkü ne olur ne olmaz bir baktirin derim ben