Kedi Tüyünde Kepeklenme

Coconutbey

Merhaba kedim uzun tüylü bir kedi ve tüyleri yumuşak öyle bir kıtığı olmadı hiçbir zaman. Ama tabi düzenli taramam gerekiyor ben bayadır taramadığımı farkettim taradım ama tüylerinde sanki kepeklenme tarzı beyaz şeyler vardı küçük küçük bu neden olabilir taramadığım için mi?

3 CEVAP

ssedef28

maması kaliteliyse evin havasız ve kuru olmasından olabilir birkaç hafta önce bizde de oldu evi sık sık saatlerce havalandırdım çünkü battaniyede koltukta sürtünürken elektrik çarpıyordu sürekli hiç taramıyordum tüyleri kısa ve değişik erkek saçı gibi hatta keçi kıllarına benziyor bizimkinin:D 1-2 günde geçti. tarayın evi iyi havalandırın geçiyor kısa sürede

Coconutbey

Olabilir tamamdır ben de evi çok havalandırmadıgım oluyor havalar soğuk olunca birkaç gün deniyim inşallah düzelir

Minminik

tekir kedilerin kalça bölgesinde olabiliyormuş bizimkinde de var bol su içmeli mamadan da olabileceği söylendi.