Ailemi Kedi Sahiplenmeye Nasıl İkna Edebilirim?

Yavru kedi sahiplenmek istiyorum ama aileme henüz hiçbirşey söyleyemedim. Söylersem de izin vermeyeceklerini biliyorum. Onları nasıl ikna edebilirim???

1 CEVAP

Evrosum

Ahaha genelde eve bir kedi aldıktan ve onları kedilerin nasıl hayvanlar olduğunu sözel değil görsel olarak gösterdiğimizde anlıyorlar. Ben çocukluğumdan beri anneannemle birlikte yaşıyorum kendisi seneler önce hiç istemezdi ev içerisinde ama bir kediyle alıştırdık şimdi 9 kedi besliyoruz hepsini de kendi çocuğu gibi bizden ayırmaz bizden çok ilgilenir. Size tavsiyem tabiki sahipleneceğiniz kedinin geleceğini de düşünerek eve bir kedi getirip tanıştırmaniz olur :) ama tabiki eve alistirdiktan birkaç gün sonra çocuğu tekrar sokağa bırakıp terk etmeyeceğiniz bir ikinci planınız olsun bunu yaparken