Bağışıklık İçin Ne Kullanmaliyim?

Evrosum

Merhaba, tekir erkek kedim 6 yaşına girecek bu sene artık yavaş yavaş gençlik dönemi bitiyor bu hareketlerin de belli oluyor. Sağlığı çok yerinde her zaman da cana yakın bi kediydi hala psikolojik olarak da çok mutlu ve huzurlu ama ben önlem olarak multivitamin malt takviyesine başlamak istiyorum. İnternette biraz araştırdım ama pek emin olamadim . Seneler önce kısırlaştirirken veteriner bağışıklığın düşük olduğunu söylemişti o zamandan beri hep içimde bi endişe var :( kilo olarak da 5-6 kilolarinda kendisi. Sizce nasıl bir yol izlemeyelim multivitamin işimizi görür mü? İnternette bazı kullanıcılar tamamen ticaret ve pazarlama ürünü olduğunu söylemiş. (Orta kalite mama kullanıyoruz bazen duruma göre en iyi kalitelerde mamaya geçiyoruz ama şu anda orta kalite mamadayız.) teşekkürler şimdiden

3 CEVAP

Mini2019

Sağlıklıysa ve hasta olmuyorsa takviyeye pek gerek yok. Beslenmesini çeşitlendirebilirsiz. Haftada bir yumurta sarısı. Ciğer. Tuzsuz tereyağı, kefir.. gibi çoğaltılabilir. Bunları kararında ve ölçülü kullanmak lazım tabi.

Yolunda giden bir duruma pek müdahale etmemek lazım

Vetomune piyasada alabileceğiniz en iyi bağışıklık takviyesi olur içinde 60 kapsül var her gün vermenize gerek yoktur 3/5 günde bir tane vermeniz yeterli olacaktır

Ahudr

Yeni bir marka kesfettim vetqom anksiyete için olanini kullanmistik cok etkili ayni urunun bağışıklık icin olanida var deneyebilirsiniz.