Mamaların Mineral İçeriği

yumik

Acana orijen gibi veterinlerin de önerdiği mamaların kalsiyum fosfor magnezyum oranları nispeten yüksek. Bu üriner sistem rahatsızlıklarına sebep olmaz mı? Bizim veteriner nd için taş yapabilir demişti ama acana orijen önerdi onların minerali daha yüksek kafam karıştı açıkçası bu konuda. Neye dikkat etmem gerekiyo bu idrar yolları için?

3 CEVAP

Ahudr

Keske bunu ND taş yapabilir diyen veteriner hekime sorsaydınız

yumik

Veterinerle konuştuğumda içeriklerine bakmamıştım

yumik

Güncel