3 Aylık Scottish Fold Cinsi Kedim İçin Mama Önerisi

aklcgl

Merhaba arkadaşlar
Veterinerim Virbac önermişti ilk 2 ay onla devam ettim temin etmesi zor olduğundan başka mamaya geçmeği düşünüyorum .
Hills royal canin pro plan veya diğer markalar hangisini önerirsiniz cok kararsız kaldım

6 CEVAP

Cennet29

Virbac en iyi mama. Madem bütçeniz yetiyor stok yapabilirsiniz temin etme sıkıntısı çekmemek için. Örneğin iki paket alırsınız sizdeki bir paket bitince yenisini istersiniz. Diğeri gelene kdr sizde ikinci mamayı kullanıyo olursunuz skntı çekmezsiniz.

Tuanaalsk

Merhaba kedim scottish 11 aylık bebekliğinden beri hills kullandık ne bir idrar yolu enfeksiyonu yaşadık ne başka bir şey kan tahlilleri oldukça temiz bağışıklığı kuvvetli yani sonuna kadar hills öneririm sadece kabız yapma sorunu var

Seashell

Ben N&D kullanıyorum gayet de memnunum. Tabi veterinere yine de danışmak da fayda var.

Ben Royal canın kullandım schotısh fold kedım ıcın memnundum şimdi buyudu nd ye geçtim

aklcgl

Birazda virbac bütçemi zorladı açıkçası veterinerde sağolsun bi anda yüksek zam koyunca
En mantıklısı hills o zaman sanırım orta segment mamalarda

aklcgl

Birazda virbac bütçemi zorladı açıkçası veterinerde sağolsun bi anda yüksek zam koyunca
En mantıklısı hills o zaman sanırım orta segment mamalarda