Hills Mama Kabızlık Yaşayan Var Mı

Dilarayrtsvn

Herkes merhaba . 7 aylık kedime nd kullanıyordum artan fiyatlardan sonra hills kitten tavukluya geçtik yemesinde sıkıntı yok yiyior ama farkettim ki kabızlık yapmış başka ne mama önerirsiniz

2 CEVAP

Canimyavrum

Bizde balıklı hills kullanıyorduk. 10 gün oldu natures variet somon balıklı kısır mamaya geçtim şu an gayet iyi gidiyoruz.et oranı yüksek oldgu için su içimide fazla olmaya başladı inşallah memnun kalırız.kabızlıktan dolayı geçtim bu mamaya 2.5 yıldır bebeklikten beri hills kullanıyordum.

Dilarayrtsvn

Şuan kakası normale döndü değil mi