Kedi Filesi Önerisi

OzlemCeylan

Merhaba, kedi sahiplerine birşey danışmak istiyorum. Evlendiğim için kedimi yaşadığım evime getireceğim fakat kiracı olduğumuz için eve çok birsey yapamıyorum. Camlara açılıp kapanacak şekilde file taktıranlar var mı acaba camı silmeye kullanmaya engel olsun istemiyorum. Ailemin evinde cama çok çıkan bir kedi olmadığı için sineklik yetiyordu balkonda file oldugu için balkonda vakit geçiriyordu benim kendi evimde balkonum cam olduğu için istediği havayı alamayacak mecbur cam önünde durur diye düşünüyorum o yüzden sizlerin kullandığı veya bildiği bir takip cikarilacak kedi filesi var mı?

5 CEVAP

duman2707

Kedi filesi değilde camlara takılan kedi telleri(aynı sineklik gibi ama tabi daha sağlam)oluyor isterseniz bi onlara bakın
File söküp çıkartılır mı bilmiyorum bizimde terasımızda var ama takıldığı gibi duruyor hani sökülür tabi ama sürekli sök çıkar olur mu bilmiyorum

OzlemCeylan

Cok teşekkür ederim hemen araştırıp bakayım günlerdir düşünüyordum

OzlemCeylan

Birde nerde bulabilirim sizce

gozdeyilmaz

Kedi sinekliği oluyor eski evimizde ondan kullanmıştık sağlam bir malzemeden yapılıyor çelik ya da alüminyum gibi bunların kilitleri de oluyor ve içe açılır şekilde yapılıyor. İstanbul'da hangi semttesiniz eskiden bizde orda yaptırmıştık

OzlemCeylan

Okmeydanında oturuyordum su an Gaziantepte yaşıyorum