Kedim Acil Rahatsızlandı

saderbeyda

kedimin cildinde tüy döküldü kızardı ve yer yer kanadı veteriner sprey verdi biraz iyi geldi ama bir süre sonra yine aynı şekilde oldu ve biraz daha yayıldı ne olabilit veteriner mantar ışığyla baktı ama mantar olmadığını söyledi çok endişelendim . 7/24 açık veterinerler var mı

2 CEVAP

gozdeyilmaz

Fotoğraf yükleyebilirseniz çok daha iyi olur hangi semtte oturuyorsunuz? Kızarıp kanayan alanlar büyük mü son zamanlarda maması harici bir şey yedi mi? Veteriner hangi ihtimalleri saydı

saderbeyda

cevabınız için teşekkür ederim
veterinere götürdüm ciddi bir şey olmadığını söyledi