Yavru Kedi Bilinçsizliği!!

pistan32

Muhtemelen çocuklar tarafından annesinden ayrılan bir yavru daha.O çocukları yetiştiren ailelere öyle şeyler söylemek istiyorum ki şuan! Neyse... demin mahallemizin çocukları bana getirdi arabanın altında bulmuşlar.Ama bilinçli cocuklar annesinden ayıran cocuklar bunlar degil kesinlikle.Annesini aradik yavrulayabileceğ

9 CEVAP

pistan32

@mhmttnc Sorulara verdiğiniz cevaplar çok boş.Bilginiz yoksa yazmak için yazmayın.Yer kalabılığı yapıyorsunuz.Burda yavru kedi bakiminda gayet bilgili insanlar var.Onlardan cevap bekliyorum.

pistan32

Çokkk teşekkür ederim cevaplar için.Tam annesi bulmaktan ümidi kesmiş evime götürecekken bir komşumuz yavruyabilecekleri bi yer gösterdi.Gittim baktım kardeşleri orda büyüklükleri ve renklerinden kardeş olduklarını anladım.inşallah uslu uslu anneleri beklerler ve sağlıkla büyürler.Genede kontrol ederim durumlarını.(Çok mutluyumm) Mahallenin çocuklarınada "Yavru kedi annesinden ayrılmaz" başlıklı bir ders verdim bu arada.Verdiğiniz bilgiler için tekrar teşekkürler.Yine yardıma muhtaç başka bir yavru olursa(inşallah olmaz)fayda sağlıyacak.

Altinoz

Yavrular tuvaletini yapmayi bilmezler kucukken kendiniz ilik islak pamukla silin poposunu falan doyurduktan sonra

Friolero

Ben de kızımı 10 günlükken falan bulmuştum. Marketten aldığım bebelak devam sütleriyle beslemiştim. Tabi biberon yardımıyla. 3 saatte bir beslemek gerekir.

Vücut ısısını yüksek tutmak gerekiyor. Sürekli yanında termofor sıcak su torbası bulundurursanız iyi olur.

Ve bence en önemlisi, sütünü içirdikten sonra tuvaletini yaptırmak. Islak bir pamuk yardımıyla genital bölgesine masaj yaparak tuvaletini yaptırmalısınız.

Benim bildiklerim bu kadar.

Altinoz

Merhaba, oncelikle sicak yerde tutun sicak su torbasina ya da pet siseye sicak su doldurun yavrular kac gunluk tahmininizce, petshoptan ya da vet den biberon ve kedi sutu alin bebelac da olur marketten bulamazsaniz siringada is gorur 2 3 saat bir besleyin

Friolero

Rica ederim çık sevindim ait olduğu yere gitmesine :)

pistan32

Yavrullatabileceği yerlere baktik yok ne yapabilirim

pistan32

Nasıl beslemeliyim

mhmttnc

ilk önce uzun bir araştırma yap youtube da sonra googleye yavru kedi bakımı diye