Kedim Ekler Yedi Bir Şey Olur Mu

Gokcefiruz

işten geldiğimde poşeti bırakıp lavaboya gitmiştim ben lavabodayken kedim poşetin içinden ekleri zar zor biraz yemiş çikolatalı eklerdi çikolatalı kısmını yiyememiş biraz yalamış ve patisi dokunmuş ama alt kısmının yarısını yemiş hem şekerli hem de çikolatalı bir şey ciddi bir sorun olur mu

2 CEVAP

milaylaylom

Merhaba, tek seferden bir şey olmaz korkmayın. Böyle haylazlıklar çoğumuzun kedilerinde vardır mutlaka 🤗

Mslna01

Arkadaşımıza katılıyorum bir kereden bir şey olamaz ama devam etmemeli çikolata kakao kedileri kör eder dikkat edilmelidir