Konserve Yaş Mama Bilgilendirirseniz Sevinirim

aklcgl

Arkadaşlar merhaba konserve yaş mama icin tek seferde hepsini vermek mi gerekir nasıl muhafaza edilir kuru mama dışı vermedim kedime şu ana kadar

4 CEVAP

Hepsini yiyebiliyorsa hepsini verebilirsiniz. Ben haftada bir konserve veriyorum. Konserveyi ikiye bölüyorum kalanı ertesi gün veriyorum. Verirken de su tüketimini arttırmak açısından biraz suyla karıştırıp öyle veriyorum.

Eğer ikiye bölecekseniz kalan konserveyi ağzı kapalı olacak bir şekilde buzdolabında muhafaza edebilirsiniz ama bir iki günden fazla bekletmeyin. Vermeden yaklaşık bir yarım saat önce çıkarıp ılımasını beklerseniz daha iyi olur.

Mslna01

Hepsini yiyebiliyorsa verebilirsin ama ben 2 3 seferde buzdolabı poşetine geçirip 2 3 güne yayarak veriyorum

Mslna01

Normalde haftada bir bir yemek kaşığı mamaya bir yemek kaşığı su ekleyerek veriyorum