Kedim 8 Saat Dolapta Kaldı

Dün işe hazırlanırken kedım gardroba gırmıs ve ben fark etmedim aceleyle kapağını kapatıp evden cıktım 8 saat yavrucak orada kalmış eşim eve gelınce arayıp orada bulmuş hemen kaçmış kapağını açınca veterınere goturmem gerekır mı schotısh fold cinsi şuan sağlıklı gorunuyor

2 CEVAP

Zeytinbey

Çok dikkat edin böyle şeylere lütfen bir anlık dalgınlığınız onların hayatına mâl olabilir. Çamaşır makinesine de girebilirdi ölümcül sonuçlar ortaya çıkabilirdi. Bulaşık makinesine girebilirdi. Her şeyi her zaman kontrol etmeniz gerekiyor. Şimdi iyi gozukuyorsa gözlemleyin bir değişiklik fark ederseniz veterinere götürün. Stres olmuştur çok korkmuştur.

Seashell

Kedilerin genel merakı galiba. Benim kedim de gardıroba girip kazakların üstüne yatmayı çok seviyor. Her kapağı kapatmadan önce kontrol ediyorum. Çıkmak istediği zaman çıkamadığı için biraz strese girip korkmuştur genele yayılmadığı sürece bu normaldir