Uygun Mama

melikekurt1

Ucuz fiyatlı fakat güzel içerikli mama öneriniz var mı?

4 CEVAP

melikekurt1

Peki yetişkin kedinizde mystic tüy dökümünü engelliyor muydu?

milaylaylom

Merhaba günümüz şartlarında böyle bir mama bulmak güvenmek o kadar zor ki. Benim üç kedim var yavru kedilerimde Royal Canin kullanıyordum şu an Mystic yavru kedi mamasına geçtim. Daha öncede yetişkin kedimde kullanıp bir zararını görmemiştim içeriğide güzel görünüyordu. Yavru kedilerim yaklaşık 1 buçuk 2 haftadır yiyor hiçbir sorun yaşamadım biraz daha gözlemleyip 15 kg alacağım, 15 kg 1000-1500₺ civarında

Mslna01

Felicia kısır somonlu kullanıyorum 12 kg 1700 TL veteriner hekime danışarak alabilirsiniz

milaylaylom

Mevsim geçişleri haricinde tüy dökümü pek yoktu