Yavru Kediye 85 Gramlık Yaş Mamanın Hepsi Tek Seferde Verilir Mi? 1 Bucuk Kilo Ve 3Aylık Kendis

aklcgl

Aldıgım yaş mama 85 gr nasıl vermeliyim

3 CEVAP

KimJeongguk

Yarıya bölerek verin. Yarısını bugün diğer yarısını yarın verebilirsiniz.

Zeytinbey

Kalan yarısını hava almayacak şekilde poşete koyup buzdolabına koyun. Ertesi gün çıkarıp oda sıcaklığına geldiğinden emin olduğunuzda verebilirsiniz

Minminik

ben yetişkin kedime 3 e bölerek veriyorum, yavruya 2 gün boyunca 4 kez veriyordum, dolaptan çıkardığınızda sıcak su ile ılıtın yaş mamayı