Kedim Tüylerini Temizlerken Biriken Tüyleri Yuttu Yetisemedim Su Verdim Tirmaladi

Kedim benim yanimda uyurken diger yatakta temizleniyordu oynamistik biraz ardina bende oruclu oldugum icin uzanmis yatiyordum ses duydum tuylerini yuttu, yetisemedim engellemeye calistim tirmaladi yaramaz.

2 CEVAP

songuladali81

Tüy yumağı önleyici macunlar var. Onlardan verin. Tüy yumaklarının dışkıyla doğal yoldan atılmasını destekler, kusma ihtiyacını azaltır.

Zeytinbey

Malt yedirin çıkar dışkı yoluyla