Mantar Hastalığı

Kendimde boynunda mantar çıktı ne kullanmalıyım . Mantar aşısı oldu bir etkisi olur mu ?

10 CEVAP

Zeytinbey

Crystalinin hidrojelini sürebilirsiniz mantarlı bölgelere, kaşımasin ve yolarcasina yalamasın dikkat edin. bir de bağışıklığını yüksek tutmanız gerekiyor immune takviye
verebilirsiniz HEKIMINIZE DANIŞARAK , bağışıklık düşünce mantar patlak veriyor zaten. Yatağını makinaya atın kullandığı oyuncakları düzenli olarak yıkayın mama su kabini günlük yıkayın evi de sirkeli su ile silin.

Şimdilik aşı oldu sadece başka bir şeye gerek var mı krem yada başka bir şey. Ecosin ile yıkamış bir arkadaşım o önerdi ama enin değilim .

Benim kedimde mantar olmuştu daha öncesinde veterinerimiz ecosin ile yıkamamızı önermişti o şekilde atlattık
Mantar insana da bulaşan bir hastalık olduğu için sizlerde dikkat edin ve eşyalarını yıkamayı unutmayın

Zeytinbey

Evet aşı bir etki göstermezse ecosin ile yikayabilirsiniz. Genelde aşı 1.dozdan sonra biraz mantarı artırır gibi oluyor 2. Dozdan sonra kurutuyor bazi kedilerde aşı ise yaramıyor bu durumda bağışıklık güçlendirmek ve ecosin onerilebilir

Tamam teşekkür ederim . Peki bağışıklık güçlendirici ne önerirsiniz marka olarak

Mslna01

Ecosin kullanabilirsiniz etkili olacaktır mantar aşısı da etkili olacaktır olmazsa ecosine devam ediniz

Zeytinbey

Zylexis, theravet procure, multivitamin malt verebilirsiniz malt markası olarak gimcat , vedavet , dodonut bakabilirsiniz.

Mini2019

Mantar aşısını ezbere yaptırmayın. Ekosin yüzeyseldir (ne kadar bir deri hastalığı olsa da) ve asla kesin çözüm olmadı bizde.
Mantarın türünü öğrenmelisiniz.
Bağışıklığını tavan yapmalısınız.
Sonrasında doğru aşı 2 doz ve mantardan eser kalmaz.