Kedi Uçak Yolculuğu

Misislama

Merhaba daha önce kabin içi uçak yolculugu yapanlar nasıl çanta kullandınız, bende astronot çantalardan var da uygun mu acaba kabul edilir mi ?

15 CEVAP

Mslna01

Astronot çanta kabul etmiyorlar, kesinlikle karnesi yanınızda olsun kuduz aşısı şart çipi de olmalı

Kabiniçi kullanacaksanız kabul ediliyor.

Sezgek

Kabin içi astronot çanta uygun hiç bir sıkıntı yok kuduz aşısı olmalı Thy de uçacaksanız vetin uçmaya uygundur yazısı da olmalı karnesinde çipsiz de uçağa almazlar ayrıca mutlaka kediniz için arayıp rezervasyon yaptırın bazen uçuş uygun olmayabiliyor ben mesela bir kere uçuş değiştirmek zorunda kalmıştım bu yüzden

beguss

Kabin içi kabul ediliyor. Ben kedimi sokaktan almıştım 2 yaşında diye çip takmamışlardı. Kimse karnesini falan da sormadı sadece kuduz aşısı yapıldığına dair yazısını aldım o kadar hiçbir sorun çıkmadı

Lokumtrak

Merhaba sadece kuduz aşısına mı bakıyorlar karnede? Kedim FIP atlattığı için ve evden de çıkmadığı için veternerimziin tavsiyesiyle en son geçen sene bir tane karma yaptırmıştım bağışıklığı düşüp hastalığı tetiklenmesn diye

Misislama

Bana kuduz asisinin bir aydan once bir yıldan fazla olmamasi gerektiğini soylediler sadece ben birde veterinerden ucusa uygundur yazısı aldim

Kabiniçi kullanacaksanız kabul ediliyor.

Misislama

Çok teşekkür ediyorum umarim sorun çıkmaz

Misislama

@Mslna01 kabiniçi için mi söylediniz ve önerdiğiniz çanta var mı?

Sezgek

Lokumtırak eğer bir risk varsa vetinizden aşı yaptırması sağlığı için tehlikelidir gibi bir belge alıp ayrıca antikor testi eklemeniz istenebilir ama bu nerden nereye uçuş yapacağınızla da ilgili biraz ama kuduz aşısı ve çip kırmızı çizgileri ben çok fazla uçtum hatta çip taktırmak istemiyordum aslında kızıma sırf bu yüzden çip taktırdım

Lokumtrak

Sezgek tesekkurler crvabin icin bir veterinerimize de danisayim

Lokumtrak

Sezgek tesekkurler crvabin icin bir veterinerimize de danisayim

OzlemCeylan

Merhaba bende astronot çanta aldım ve uygun demişlerdi deneyimlerinizi paylaşır mısınız benimde endişelerim var

Misislama

Astronot çanta ile yolculuk yaptim herhangi bir ölçüm yapılmadı. Karnesine bakıldı özellikle kuduza önem veriyorlar. Ben karnedeki yolculuğa uygundur kısmına veterinerden kaşe yaptırmıştım baktılar mı bilmiyorum ama ben belirttim benim kedim agresif o yüzden sakinlestirici vermek zorunda kaldım çanta kontrollerinde rica ettim çıkarmadım kaba taslak baktılar cantaya sagolsunlar yardımcı olmaya çalışıyorlar ellerinden geldiğince